Fruitsalade met noten (kidsproof)
Met kerst eten onze jongens net als wij een echt driegangendiner. Ik pas de gerechten gewoon aan hun smaak aan: geen carpaccio vooraf dus, maar een fruitsalade met noten.
Leuk dat je langs komt in mijn keuken. Koken & vooral bakken is een hobby die ik graag met jullie deel. Het allerliefste bak ik: koekjes, taarten & brood!
Ik maak het liefst simpele maaltijden die je zonder al te veel toeters en bellen klaar kunt maken. Met een gezin en een baan heb ik niet altijd tijd om lang in de keuken te staan!
Meestal zijn de recepten van mijzelf, soms heb ik ze ergens anders gevonden. Dat staat er dan altijd bij. Alles wat je op de foto ziet heb ik in elk geval zelf gemaakt. De recepten pas ik zo nodig aan.
Veel bak- en kookplezier!
Sytske
29 dec. 2015 22:06
Met kerst eten onze jongens net als wij een echt driegangendiner. Ik pas de gerechten gewoon aan hun smaak aan: geen carpaccio vooraf dus, maar een fruitsalade met noten.
29 dec. 2015 21:32
Elk jaar denk ik een compleet kerstmenu uit en elke keer weer vergeet ik mijn eigen (vega) voorgerecht... Dus moest ik ook dit jaar last minute iets bedenken met wat er nog in de koelkast lag. En 't werd iets lekkers: gebakken camembert met blauwe bessen.
28 dec. 2015 21:28
Deze baguettes heb ik al heel wat keren gemaakt. Ze worden elke keer lekker luchtig, met een knapperig korstje, en gaan altijd tot de laatste kruimel op.
28 dec. 2015 20:03
Een pizza calzone is eigenlijk een gewone pizza: alleen klap je een calzone dubbel, en zit de vulling in het deeg in plaats van er bovenop. Ik maakte een pizza calzone met tonijn, maar je kunt er natuurlijk alles in doen wat je maar lekker vindt.
27 dec. 2015 21:29
Geef gewone sperzieboontjes een lekkere smaaktwist door ze met spekjes klaar te maken. Heerlijk bij gewone gekookte aardappels, of als bijgerecht bij de rijst of een paar krieltjes.
27 dec. 2015 20:43
Zoek je voor oudejaarsavond nog een lekker hartig zelfgemaakt hapje? Deze kaassterren smaken heerlijk en je hebt ze in een handomdraai gemaakt.
Hoi! Leuk dat je hier een kijkje neemt. Op deze site deel ik wat ik bak & kook. Vroeger lustte ik bijna niks & stond ik al helemaal niet graag in de keuken, maar tegenwoordig is vooral bakken echt mijn hobby. Dat doe ik naast mijn werk & ons gezin. Ik ben getrouwd, moeder van drie jongens (geboren in 2007, 2009 & 2012), communicatieadviseur, christen en Friezin in hart & nieren. Ik ben vooral gek op suikerbrood, geitenkaas & chocolade!
Meer weten? Kijk dan bij over mij!
Wil je wekelijks de nieuwste recepten in je mail krijgen? Meld je dan hieronder aan voor de nieuwsbrief!