Pepernoten
Ik zeg heel vaak 'pepernoten', terwijl ik het over kruidnoten heb. Maar er zit een behoorlijk verschil tussen die twee: échte pepernoten zijn een beetje taai en smaken heel anders. Ik vind ze lekker, jullie ook?
Leuk dat je langs komt in mijn keuken. Koken & vooral bakken is een hobby die ik graag met jullie deel. Het allerliefste bak ik: koekjes, taarten & brood!
Ik maak het liefst simpele maaltijden die je zonder al te veel toeters en bellen klaar kunt maken. Met een gezin en een baan heb ik niet altijd tijd om lang in de keuken te staan!
Meestal zijn de recepten van mijzelf, soms heb ik ze ergens anders gevonden. Dat staat er dan altijd bij. Alles wat je op de foto ziet heb ik in elk geval zelf gemaakt. De recepten pas ik zo nodig aan.
Veel bak- en kookplezier!
Sytske
6 nov. 2016 17:00
Ik zeg heel vaak 'pepernoten', terwijl ik het over kruidnoten heb. Maar er zit een behoorlijk verschil tussen die twee: échte pepernoten zijn een beetje taai en smaken heel anders. Ik vind ze lekker, jullie ook?
5 nov. 2016 17:00
Minstens 1x per week vis eten, is het advies... Dat halen we bij ons thuis echt niet. Jullie wel? Aan deze Mexicaanse quinoaschotel met tonijn hoeft het in elk geval niet te liggen, want die heb je in een paar tellen op tafel staan.
4 nov. 2016 17:00
Wij zitten al weer minstens 2 maanden in de Sinterklaas stemming. Elke speelgoedfolder wordt leeg geknipt, zelfs als ik slaap hoor ik nog Sinterklaasliedjes en de verlanglijstjes zijn al lang klaar. Herkenbaar? Onze jongens zijn er in elk geval helemaal klaar voor en wilden verder nog één ding: kruidnootjes bakken! Lekkerrrrrr :-)
3 nov. 2016 15:00
Kijk! De suikerbroden zijn ook gelukt! Net als het waldkornbrood trouwens. Zo fijn, die nieuwe ovens... daar kunnen gewoon 2 of 3 broden tegelijk in! :-)
3 nov. 2016 10:35
Ik denk dat ik maar een stoel neerzet & hier de hele dag naar blijf kijken. Zo blij met onze verbouwde bijkeuken met 2 nieuwe ovens! Er staan nu twee waldkornbroden te bakken & straks gaat er suikerbrood de oven in. Pomptidomptidom :-) #tevreden
2 nov. 2016 17:00
Ik had nog roggemeel in de kast staan & een pak amandelmelk. Daarmee bakte ik deze lekkere pannenkoeken - de jongens hebben er van gesmuld!
Hoi! Leuk dat je hier een kijkje neemt. Op deze site deel ik wat ik bak & kook. Vroeger lustte ik bijna niks & stond ik al helemaal niet graag in de keuken, maar tegenwoordig is vooral bakken echt mijn hobby. Dat doe ik naast mijn werk & ons gezin. Ik ben getrouwd, moeder van drie jongens (geboren in 2007, 2009 & 2012), communicatieadviseur, christen en Friezin in hart & nieren. Ik ben vooral gek op suikerbrood, geitenkaas & chocolade!
Meer weten? Kijk dan bij over mij!
Wil je wekelijks de nieuwste recepten in je mail krijgen? Meld je dan hieronder aan voor de nieuwsbrief!